Biz Kimiz

BitClub Network Eylül 2014’te faaliyetlerine başlamıştır ve tek bir kişi ya da kuruma ait değildir; bizler uzmanlar, girişimciler, profesyoneller, ağ pazarlamacıları ve programlama tutkunlarından oluşan ve bu harekete katkıda bulunmak üzere bir araya gelmiş bir ekiptir. BitClub Network’e herkes katılabilir ve madencilik havuzlarımıza katılarak kazanç elde etmeye başlayabilir.

hire
images

Misyonumuz ::.

Ana akım haline gelen Bitcoin ve Dijital Para Birimlerinden para kazanmak üzere SİZE yardım etmek.

BitClub, ortaya çıkan teknoloji için eğitim sunmak, hizmet sağlamak ve nihai olarak kazanç elde edilmesini sağlamak üzere kurulmuştur. Madencilik havuzlarımızı genişletmeye devam ediyoruz ve gelecekte daha kazançlı paraları ekleme niyetiyle birlikte artık Bitcoin, Ethereum ve Zcash fırsatları sunuyoruz.

Su ana kadar bu topluluk dünyanin en büyük madencilik havuzlarindan birini olusturmustur: BitClub Pool

NE YAPIYORUZ ::.

Sizlere Bitcoin sektöründe benzersiz ve doğru zamanlamaya sahip bir fırsat sunabilmek için kitle fonlamasının gücünü stratejik bir ödeme yapısıyla bir araya getirdik. Madencilikteki uzmanlığımızı kullanarak kazançlı madencilik fırsatları oluşturabildik ve iş ortaklığı yapımızı kullanarak tüm üyelerimizin kazanç potansiyelinden yararlanmasını başarabildik.

Konsept çok basittir! Bitcoin, Ethereum, Zcash ya da diğerleri için madencilik ekipmanı alırsınız ve yapılan madencilik miktarı için günlük olarak size ödeme yapılacaktır. Bu fırsatı diğer üyelerle paylaşırsanız ve onlar da madencilik donanımı satın alırsa siz de bu üyelerin alışverişleri kaynaklı olarak bir komisyona hak kazanırsınız.

Ne kadar paylaşırsanız o kadar kazanırsınız!

Üye sayımız artmaya devam ettikçe çok daha kazançlı fırsatlara katılma şansımız olmaktadır; hedefimiz bu heyecan verici yeni sektöre yatırım yapmaya devam etmekdir.

BitClub Madencilik Havuzu ::.

minerman

BitClub, İzlanda’daki ana tesisiyle birden fazla konumda madencilik faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu tesis, ziyaret için belirli koşulları karşılayan herkesin ziyaretine açıktır. Ayrıca madencilik havuzumuz herkese açıktır, böylece karım gücüne katkıda bulunmak isteyen herkes bunu kolayca yapabilir.

Tüm madencilik ekipmanlarını SATIN ALARAK kiralamak yerine bu donanıma SAHİP OLMA olanağına sahip oluruz. Donanıma sahip olduğunuzda, daha etkin madencilik yapabileceğinizi düşünüyorsanız makinelerinizin mülkiyetine sahip olma seçeneğiniz söz konusu olacaktır. Ayrıca bu donanım optimum kullanım ömrünün sonuna yaklaştığında ikinci el piyasasında değerlendirme olanağına sahip oluyoruz.

Her zaman verimli olmak ve en büyük ROI değerine sahip en yeni yongalar, karma panoları ve en iyi ekipmanı almak çok önemlidir. Madencilik faaliyetlerimiz sırasında donanım verimliliğine inanılmaz bir artış gördük ve bu ekipmanı dünyanın en iyi üreticilerinden almaya devam edebildik (BitFurry ve Bitmain).

Eski parti ekipmanlarımızı her sattığımızda üyelerimiz isterlerse madenci mülkiyetine sahip olabiliyorlar. Bunun nasıl olduğuna dair daha fazla bilgi için Buraya Tıklayın

Her BitClub üyesi, ödeme yapmak üzere Bitcoin “bağışta bulunup” tüm maliyetlerin ödenmesi ve yeni donanım alınarak genişlemenin sürmesi için madencilik havuzuna katkıda bulunur. Bu yeniden satın alma stratejisi sayesinde BitClub Network madencilik donanımını sürekli olarak genişletir ve çok daha fazla donanım satın alabilir.

Madencilik faaliyetlerimiz kaynaklı tüm Bitcoin, Ethereum ya da Zcash’ler günlük olarak ödenmektedir!