.:: BİTCLUB NETWORK MADENCİLİK HAVUZU’NA HOŞGELDİNİZ ::.

bitmine4

Dünyadaki en büyük Bitcoin madencilik havuzlarından birini oluşturmak üzere çaba harcıyoruz ::.

Herkese Açık Madencilik Havuzumuz – www.BitClubPool.com

Bitcoin diğer dijital para birimleri eşler arası ağlar olarak faaliyet göstermekte olup bu da para birimini kullanan herkesin sistemin gerçek bir parçası olduğu anlamına gelmektedir. Madencilik, blok zincirinin sürdürülmesi ve her işlemin doğrulanması için kullanılan bir terimdir.

Madenciler, karmaşık matematik problemlerini çözmek için özel donanımlar kullanır ve karşılığında belirli bir miktarda yeni Bitcoin oluşturmuş olurlar. Bu, para biriminin oluşturulması için benzersiz bir yöntem sağlarken aynı zamanda daha fazla madencinin katılımı için de bir teşvik niteliğinde olur.

Bitcoin’in popülaritesi arttıkça çok daha fazla madenci ağa katılır ve bu da söz konusu bu matematik problemlerinin çözümünü zorlaştırır.

 

Bu nedenle Madencilik bireyler için artık avantajlı bir yöntem olmaktan çıkmıştır ve giderek daha da zorlaşmaktadır. Bu da insanların bilgisayar güçlerini bir araya getirerek Bitcoin oluşturma şanslarını artırdıkları Madencilik Havuzlarının doğmasına yol açmıştır.

İZLANDA’DA SORUMLU MADENCİLİK ::.

 

BitClub Network’ün madencilik faaliyetleri Reykjavik, İzlanda’da sürmektedir.

İzlanda sadece soğuk tüm yıl boyunca serin bir iklime sahip olduğu için değil aynı zamanda doğal Hidroelektrik ve Jeotermal teknolojiyi kullanarak %100 temiz ve yenilenebilir enerji sunduğu için büyük ölçekli madencilik için mükemmel bir ortama sahiptir.

Bu, havayı kirletmediğimiz ve Bitcoin madenciliği için çok sorumlu ve yeşil bir yöntem kullandığımız anlamına gelir. Bitcoin’in birleşik ağ gücü büyümeye devam ettiğinden ve kullanılan elektrik miktarı çok yüksek olduğundan bunun kısa bir süre içinde dünyada büyük bir sorun haline geleceğine inanıyoruz.

Bu nedenle yeşil olmak üzere proaktif bir adım atıyoruz! Ve bu ayrıca enerjinin dünyanın her yerinden daha ucuz olmasına neden olduğu için üyelerimizin yeşil olmasını sağlayan büyük bir Kazan-Kazan durumudur.

Gelecekteki büyümemizin yaklaşık %70’i bu yeni tesiste olacaktır. Üyelerimiz için en iyi senaryo ve çözümlere ulaşmak üzere tüm dünyadan madencilik yapmaya devam edeceğiz.

Tesislerimizi kendiniz gelip görek istermisiniz ::.

Yumurtalarımızın tümünü tek bir sepete asla koymayacağız ancak önümüzdeki birkaç yıl içinde bunu en büyük sepetimiz yapacağız.

Bu tesisi görmek isterseniz lütfen bizimle iletişim kurun, bazı üyelerimizin bu tesisi gezmeleri için özel izin veriyoruz.

Göz önüne alınmak için bir Pro Oluşturucu ya da üzeri olmanız gereklidir; ayrıca yakın gelecekte Usta Oluşturucular için tüm masrafları karşılanmış bir seyahat için özel tekliflerimiz olacaktır (ayrıntılar Üyelere Özel Alandadır).

GERÇEK MADENCİLİK ÇÖZÜMLERİ ::.


BitClub Network, tıpkı diğer madencilik havuzları gibidir ancak üyleerimiz için donanım olarak pay alma ve bu donanımını paylaşmak üzere ödemeye hak kazanma şansını sunmaktayız. Bunu yaparak havuz tarafından günlük olarak madenciliği yapılan tüm Bitcoin içinde belirli bir paya sahip olursunuz.

Havuzlarımız madencilerin mevcut madencilik ekipmanlarını bağlayarak tüm Bitcoin içinden bir pay kazanmalarını sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır. Havuzumuza katılan madencilere çekici teşvikleri sunulmaktadır (ayrıntılar için havuz sitemizi ziyaret edin – www.BitClubPool.com ).

Ayrıca herkesin belirli bir madencilik donanımı payı satın alarak bir komisyon ödemesi almaya hak kazanmalarını sağlayan bir referans sitemi de sunmaktadır.

Benzersiz iş ortaklığı modeli ve günlük Bitcoin ödemeleriyle mevcut diğer tüm madencilik faaliyetlerini gölgede bırakabiliriz.

BitClub’ın bir üyesi olarak satın alınan madencilik donanımının bir parçasına sahip olursunuz ve sahip olduğunuz pay ve yaşadığınız ülkeye bağlı olarak ekipmanınıza fiziksel olarak sahip olmayı talep edebilirsiniz.

Paylarınızın geçerliliği sona ermeden dilediğiniz zaman bunu talep edebilirsiniz.

Donanım talebinde bulunma hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayın ya da bu sayfanın alt kısmına gidin.

bitclubsoftware

ŞAHIS DOĞRULAMA ::.

Bitclubnetwork günlük istatistiklerine buradan bakabilirsiniz BlockChain ve diğer havuz istatikleri için bu linki kullanın BlockTrail

piebcn1
rank2
bcbcn

MADENCİLİK DONANIMINI TALEP ETME ::.

Bir madencilik havuzu payı aldığınızda Bitcoin’iniz havuz için gerçek bir madencilik donanımı almak üzere kullanılır. Satın alma gücümüzü daha iyi tekliflere ulaşma ve perakende satış fiyatı üzerinden alışveriş yapmamak üzere kullanıyoruz.ş Bitcoin’deki değişkenlik nedeniyle bu çok önemli bir unsurdur, Bitcoin değeri 24 saat içinde +-%10 dalgalanma gösterebilir. Bu da payı ne zaman aldığınıza bağlı olarak 1 makine, 2 ya da daha da fazla makine alabilmenizi sağlayacağı için bağımsız bir pay için zorluk ortaya koymaktadır.

Bu nedenle bir destek bileti açarak paylarınızın şu anda ne kadar karım gücü değerinde olduğunu öğrenmek üzere bir teklif talep etmeniz gereklidir. Bu sayı hesabınızın yaşı ve biriktirilen toplam pay miktarına dayalıdır (kısmi paylar da dahil olmak üzere).

Toplam ne olursa olsun size bir “satın alma” teklifi sunar ve bulunduğunuz konuma teslimat için de bir fiyat teklifi sunarız. Bunun sonucunda modellere ve paylarınıza bağlı olarak 1 madenci, 5 madenci ya da 20 madenci olabilir bu nedenle her teklif hesabınız ve mevcut piyasa koşullarına göre özelleştirilecektir.

ClS1IudUkAAlTpV
maxresdefault

Tüm nakliye ücretlerinden siz sorumlusunuz ve tam bir pay için birden fazla hesabı bir araya getiremezsiniz; her hesap için özel bir fiyat teklifi yapılacaktır. Kendi madencilik ekipmanınıza sahip olmak isterseniz bunları kurmanıza ve doğrudan havuzumuz ya da tercih ettiğiniz başka bir havuz için madencilik yapmaya başlamanıza yardımcı olabiliriz. Satın alma teklifiniz kabul edildiğinde makinelerinizi sistemimizden sökerek teslimat işlemine başlanır. Bu zaman zarfında size herhangi bir ödeme yapılmayacaktır, satın alma teklifini kabul ettikten sonra makine sökülecek ve kendi madencilik paylarınızı artık almayacaksınız.

ÖNEMLİ: Bu makineleri çalıştırma deneyiminiz yoksa ya da makineleri satmak istemiyorsanız bunu yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

Kendi başınıza madencilik yapmak zordur ve teknik bilgisi olan bir kişi değilseniz kazanç elde etmeniz ve hatta makinelerin karım işlemine devam etmesini sağlamak çok zor olabilir. Madencilik ekipmanlarının tümü orijinal kutularında sunulmayabilir ve sadece orijinal üretici garantisi kapsamındadırlar (eğer hala geçerliyse). Ekipmanı teslim aldıktan sonra tüm sorumluluk sizdedir ve herhangi bir sorun için üretici ile iletişim kurmanız gerekir.

Madencilik ekipmanını teslim alarak tüm paylarınız iptal olur ve para yatırdığınız havuzlardan elde edeceğiniz gelecekteki pay kazançlarından vazgeçmiş olursunuz. Üyeliğiniz etkin kalmaya devam edecektir ve diğer komisyonlara hak kazanmaya devam edebilir ya da gelecekte ek paylar alabileceksiniz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.