BİTCLUB KAZANÇ PLANI İNCELEMESİ

Çok sevidğim ekip arkadaşlarımdan dilşad hanımın güzel yorumlaması ile bitclub kazanç planı … Video altında detaylı tüm kazanç planı incelemesi bulabilirsiniz … Hala sorunuz olursa iletişim bolümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz…

Detaylı Bakalım ::.

BitClub Network bir madencilik havuzu işletmektedir ve herkes madenciliği yapılan tüm Bitcoin üzerinden bir parçaya sahip olabilir. 

Madencilik havuzlarının büyük bir kısmı yönlendirme bonusu ödemez ya da öderlerse sisteme soktuğunuz kişiler için sadece bir defalık ödeme yaparlar. 

İşte tam bu alanda BitClub Network farklıdır, Bitcoin madenciliğini kullanarak üyelerimize benzersiz bir gelir fırsatı sunan çok gelişmiş bir yönlendirme tabanlı ödeme planımız mevcuttur.

Bitcoin madenciliği, para basan bir makine olması nedeniyle çoğu kişi için oldukça karışık bir konudur. Bu özel madencilik makinelerinin elektrik bağlantısı yapılır ve Bitcoin üretmeye başlarlar.

Bu Bitcoin karşılığında nakit elde edilir ve neredeyse gerçek zamanlı olarak harcanabilir.

Bitcoin

NASIL KOMİSYON KAZANABİLİRİM?

hvztam

Bu madencilik havuzlarından bir pay aldığınızda aslında 1000 günlük bir süre için size kiralanan bitcoin madencilik makineleri kiralamış oluyorsunuz. Bu makineler sadece Bitcoin blokları madenciliği amacıyla üretilmiş olup piyasaya sürülen en son teknolojiyi almaya devam edeceğiz. 

Aldığınız her pay karşılığında ilgili havuzdan üretilen tüm Bitcoin’in belirli bir gelir payına sahip olacaksınız. Bu komisyonlar size günlük olarak ödenecek olup her pay, kazancınızın belirli bir yüzde oranının büyüme, bakım, elektrik, soğutma ve diğer masrafların karşılanması için ayrılması koşuluna sahiptir.

Bir madencilik havuzu payı alan herkes madenciliği yapılan Bitcoin kaynaklı olarak günlük kazanç elde edecektir. Bu günlük kazançlar elde edilen madencilik sonucu ve her havuzdaki toplam paya dayalı olarak belirlenecektir. Satın aldığınız her pay için 1000 gün boyunca günlük gelir elde edeceksiniz.

Ödeme planımızın en heyecan verici noktası, bu fırsatı paylaştığınız HER kişi için komisyon kazanırsınız. Madencilik havuzundaki bir pay kaynaklı olarak her Bitcoin kazandıklarında siz de Üst Seviye yapınızdaki konumlarına bağlı olarak belirli bir yüzde oranında kazanç elde edersiniz.

ÖNEMLİ: Herhangi bir kazanç garanti ETMİYORUZ, belirlenmiş herhangi bir günlük ROI söz konusu değildir ve yatırım yaparak Bitcoin spekülasyonu YAPMIYORUZ. Bir pay aldığınızda 1000 günlük madencilik sözleşmeniz boyunca söz konusu olan tüm risk ve avantaja sahip olursunuz. Yapılması kazançlı olmayana kadar yeni payların alınmasına izin vereceğiz, bu noktaya ulaşıldığında madencilik havuzlarını yeni pay alımına kapatacak ve sözleşmeler sonlanana kadar kalan payların ödemelerini yapmaya devam edeceğiz.

#1 İKİLİ TAKIM DÖNGÜSÜ BONUSU

99$ değerinde Bitcoin ödemesi yaparak kayıt olduğunuzda ikili ağaç yapısında bir konumunuz olacaktır. Bu konum, herhangi bir madencilik havuzumuzdan en az 1 pay alana kadar etkinleştirilmeyecektir. 

Etkinleştirildikten sonra yeni üyeleri kaydetmeye başlayabilir ve BitClub Network’e dahil ettiğiniz her kişi sizin SOL TAKIM ya da SAĞ TAKIMINIZDA yer alacaktır. 

Komsiyon hakkı kazanmak için tek yapmanız gereken hem sol hem de sağ tarafınıza sponsorluğunu yaptığınız bir kişiyi yerleştirmektir, ardından ikili komisyonları için hak sahibi olacaksınız.

Sırasıyla

İkili ağacınızdan satılan her 500$ tam pay için 3 Kredi kazanırsınız

İkili ağacınızdan satılan her 1,000$ tam pay için 6 Kredi kazanırsınız

İkili ağacınızdan satılan her 2,000$ tam pay için 12 Kredi kazanırsınız

15 Kredi Solda + 15 Kredi Sağda = 1 DÖNGÜ

1 DÖNGÜ = 200$ değerinde Bitcoin 

 

Sol ve sağ bacaklarınıza dağılmalar da dahil olmak üzere tüm satışlar toplam ikili hacminiz için geçerli kabul edilir. 

binarytree

Günde Kaç Döngü? – Döngü sayınız derecenize dayalıdır.

dongu

İKİLİ TAKIM DÖNGÜSÜ BONUSU ::.

Ödenen her 200$ döngü için maksimum 8 seviye için merkeze doğru 80$ ödenir. İlk Seviye için herhangi bir hak kazanma söz konusu değildir, tüm üyeler Madenci derecesiyle başlar.

Seviye 2 eşleşmelerinden kazanmak için Oluşturucu derecesine hak kazanmanız gereklidir, seviye 3 eşleşmelerini kazanmak için Pro Oluşturucu derecesine hak kazanmanız gereklidir ve seviye 4 eşleşmelerinden kazanmak için bir Usta Oluşturucu ya da Dev Oluşturucu derecesine hak kazanmanız gereklidir.

*Bu eşleşme bonusları için hak kazanmanız gereklidir ancak merkeze doğru bir süt derecede dinamik bir sıkıştırma kullandığımızdan şirket için herhangi bir sorun söz konusu olmaz. Bu, sponsorunuzun hak kazanmaması durumunda hak sahibi derecelerde ödeme yapacak 4 kişiyi bulana kadar merkeze doğru üst sponsorlarına bakacağı anlamına gelir.

.:: BİTCLUB DERECELENDİRME SİSTEMİ ::.

derece

Tek bir kayıt bacağından toplam hacim koşulunun en fazla %50’si kabul edilir. Kayıt ağacı kişisel sponsorluklardan oluşturulur (ikili bacaklarından değil). İlk defa hak kazanmanızın ardından hak kazanmaya devam edebilmek için aylık koşullar söz konusudur, aylık hak kazanma için de aynı %50 kuralı geçerlidir.

Bir kişi bir derece için hak sahibi olursa ilgili derece için bir sonraki takvim ayında derhal ödeme alır. Her bir dereceyi korumak için bir üyenin aylık hak sahibi olma koşulunu karşılaması gereklidir. Derece koşulu karşılanmadığında üye aylık hak kazanma koşulunu yeniden karşılayana kadar bir önce derecesine geri döner, koşulu karşıladığında bir sonraki ay derhal yeniden yükselir.

3 ÜST SEVİYE BONUSLARI – (TAM PAYLAR)

İşte her şey bu noktada heyecanlı bir hal alıyor!

Bu seviye atlama planı sonsuz seviyede ödeme yapar ve kişisel olarak sponsor olduğunuz takımın durumuna göre kazanç elde edersiniz. Kayıt olmasını sağladığınız kişi sayısına göre olası 4 takım mevcuttur.

Üst Seviye Takımı 1: Tam Paylar

Kişisel olarak kayıt ettiğiniz ve en az 1 madencilik havuzu alan ilk iki kişi Takım 1 Üst Seviye için yerleştirilecektir.

Satın aldıkları ilk TAM PAYLAR için %5 bonus kazanırsınız (sadece Tam paylar). Takım 1 Üst Seviye dahilindeki iki kişi altından herhangi bir komisyon kazanmazsınız, her şey hak sahibi üst seviyelere devreder.

Üst Seviye Takımı 2: Tam Paylar

Her biri en az 1 tam pay alan 3., 4. ve 5. üyeleri kişisel olarak kayıt ettiğinizde bunların her biri Takım 2 Üst Seviye planınıza yerleştirilir.

Tüm Tam Pay alışverişlerinden %6 bonus kazanırsınız. Ayrıca kişisel olarak sponsoru olduğunuz ilk iki kişiden ve bu kişilerin ilk iki kişisinden de %1 Üst Seviye bonusu kazanırsınız; bu bonus sonsuz derinlikte bu şekilde devam eder.

Üst Seviye Takımı 3: Tam Paylar

Her biri en az 1 tam pay alan 6., 7. ve 8. üyeleri kişisel olarak kayıt ettiğinizde bunların her biri Takım 3 Üst Seviye planınıza yerleştirilir.

Tüm Tam Pay alışverişlerinden %7 bonus kazanırsınız. Ayrıca kişisel olarak sponsoru oldukları ilk iki kişiden ve bu kişilerin ilk iki kişisinden de %2 Üst Seviye bonusu kazanırsınız; bu bonus sonsuz derinlikte bu şekilde devam eder (tıpkı Takım 2’de olduğu gibi).

Takım3 dahilindeki kişiler kendi 3., 4. ve 5. kişisel olarak sponsor edilen Madencileri kayıt etmeleri durumunda söz konusu bu takımdaki kişilerinizden de 1% Üst Seviye bonusu kazanırsınız. Bu aynı sırada tüm 3, 4, 5 üyelerde sonsuz bir şekilde devam eder.

Üst Seviye Takımı 4: Tam Paylar ::.

Kişisel olarak 9. üye kaydını yaptığınızda ve 9. kişiden sonraki herkes Takım 4 Üst Seviye Planınıza eklenir

Bu kişilerin tüm Tam Pay alışverişlerinden  %8 bonus kazanırsınız. Ayrıca kişisel olarak sponsoru oldukları ilk iki kişiden ve bu kişilerin ilk iki kişisinden de %3 Üst Seviye bonusu kazanırsınız; bu bonus sonsuz derinlikte bu şekilde devam eder.

Takım 4 dahilindeki kişiler kendi 3., 4. ve 5. kişisel olarak sponsor edilen Madencileri kayıt etmeleri durumunda söz konusu bu takımdaki kişilerinizden de 2% Üst Seviye bonusu kazanırsınız. Bu aynı sırada tüm 3, 4, 5 üyelerde sonsuz bir şekilde devam eder.

Takım 4 dahilindeki kişiler kendi 6., 7. ve 8. kişisel olarak sponsor edilen Madencileri kayıt etmeleri durumunda söz konusu bu takımdaki kişilerinizden de 1% Üst Seviye bonusu kazanırsınız. Bu aynı sırada tüm 6, 7, 8 üyelerde sonsuz bir şekilde devam eder.

Nesil Bonusları: (Tam Paylar)

Takım 4 dahilindeki bir kişiniz kendi Takım 4’üne başladığında siz normal Üst Seviye yapısında bloke olursunuz, bu nedenle tam hacimde ödeme yapabilmemize devam edebilmek için aşağıdaki şekilde 3 Nesil Bonusu olarak %2 ödeme yaparız…

Nesil 1 = %1 (Takım 4’ün Takım 4’ü)

Takım 4’te kişisel olarak sponsoru olduğunuz üyelerden biri kendi 9. kişisini ya da üzerini kayıt ettiğinde tüm bu üyeler tarafından yapılan HER alışveriş ve yeniden alımdan %1 komisyon kazanırsınız.

Nesil 2 = %0,5 (Takım 4’ün Takım 4’ünün Takım 4’ü)

Takım 4’de kişisel olarak sponsoru olduğunuz üyelerden biri kendi 9. kişisini ya da üzerini kayıt ettiğinde ve ardından bu üyelerden herhangi biri de kendi 9. kişisini ya da üzerini kayıt ettiğinde tüm bu üyeler tarafından yapılan HER alışveriş ve yeniden alımdan %0,5 komisyon kazanırsınız.

Nesil 3 = %0,5 (Takım 4’ün Takım 4’ünün Takım 4’ünün Takım 4’dü)

Son olarak bu planı bir nesil daha ileri götürerek Takım 4’ünüzde kişisel olarak sponsor olduğunu bir kişi kendi Takım 4’ünü kurarsa ve söz konusu bu takımdaki bir üyede kendi Takım 4’ünü kurarsa bu takımda yer alan ve 9. kişiyi ya da üzerini kaydederek kendi takımını başlatan herkesten de %0,5 bonus kazanırsınız. Bu biraz kafa karıştırıcı gelebilir ancak endişelenmenize gerek yok, sizin için her şeyi takip ediyoruz bu nedenle sizin tek yapmanız gereken takımınızın büyümesi için çaba harcamak, komisyonları biz hesap ederiz.

4 ÜST SEVİYE BONUSLARI – (YENİDEN ALIMLAR/KISMİ PAYLAR)::.

Bu bonus yukarıdaki #3 ile açıklanan Tam Pay alışverişleri ile aynı seviye Atlama yapısını kullanır. Tek fark, Üst seviye  herkesin kısmi payları ve yeniden alımlarından ÇOK DAHA FAZLA komisyon kazanırsınız.

*ÖNEMLİ: BU BIR IKINCI YAPI DEĞILDIR!

Sadece bir üst seviye yapı vardır ve bu yapı üzerinden #3 ile belirtilen yüzde oranları uyarınca ödenen Tam Paylar vardır ve ayrıca aşağıdaki yüzde oranları uyarınca ödenen Kısmi Paylar vardır. Bunu, başladığımız günden itibaren düzenli alışverişler için eski teşvik yapısının etkilenmemesini sağlamak üzere yaptık. (böylece eski madencilik payı komisyonlarınızın ödemeleriyle ilgili olarak hiçbir şey değişmemiştir).

İşte ödeme oranları…

Üst Seviye Takımı 1: (Yeniden Alma/Kısmi Paylar)

Kişisel olarak kaydettiğiniz ilk iki üye Takım 1 Üst Seviyenize yerleştirilir ve bu üyelerin gerçekleştirdiği TÜM yeniden alımlardan sonsuza kadar %10 bonus kazanırsınız.

*Bunlar arasında otomatik olarak gerçekleşen yeniden alımlar ve diğer tüm kısmi pay yeniden alımları yer alır.

Üst Seviye Takımı 2: (Yeniden Alma/Kısmi Paylar)

Kişisel olarak kaydettiğiniz sonraki üç üye (3., 4. ve 5.) Takım 2 Üst Seviyenize yerleştirilir ve bu üyelerin gerçekleştirdiği TÜM yeniden alımlardan sonsuza kadar %12 bonus kazanırsınız.Ayrıca kişisel olarak sponsoru olduğunuz ilk iki kişiden ve bu kişilerin ilk iki kişisinden de %2 Üst Seviye bonusu kazanırsınız; bu bonus sonsuz derinlikte bu şekilde devam eder.

Üst Seviye Takımı 3: (Yeniden Alma/Kısmi Paylar)

Kişisel olarak kaydettiğiniz sonraki üç üye (6., 7. ve 8.) Takım 3 Üst Seviyenize yerleştirilir ve bu üyelerin gerçekleştirdiği TÜM yeniden alımlardan sonsuza kadar %15 bonus kazanırsınız.Ayrıca kişisel olarak sponsoru oldukları ilk iki kişiden ve bu kişilerin ilk iki kişisinden de %5 Üst Seviye bonusu kazanırsınız; bu bonus sonsuz derinlikte bu şekilde devam eder (tıpkı Takım 2’de olduğu gibi).

Takım 3 dahilindeki kişiler kendi 3., 4. ve 5. kişisel olarak sponsor edilen Madencileri kayıt etmeleri durumunda söz konusu bu takımdaki kişilerinizden de %3 Üst Seviye bonusu kazanırsınız. Bu, tüm 3, 4, 5 üyelerde sonsuz bir şekilde devam eder.

Üst Seviye Takımı 4: (Yeniden Alma/Kısmi Paylar)

Kişisel olarak 9. üye kaydını yaptığınızda ve 9. kişiden sonraki herkes Takım 4 Üst Seviye Planınıza eklenir

Bu kişilerin tüm alışverişlerinden  %18 bonus kazanırsınız. Ayrıca kişisel olarak sponsoru oldukları ilk iki kişiden ve bu kişilerin ilk iki kişisinden de %8 Seviye Atlama bonusu kazanırsınız; bu bonus sonsuz derinlikte bu şekilde devam eder.

Takım 4 dahilindeki kişiler kendi 3., 4. ve 5. kişisel olarak sponsor edilen Madencileri kayıt etmeleri durumunda söz konusu bu takımdaki kişilerinizden de %6 Seviye Atlama bonusu kazanırsınız. Bu, tüm 3, 4, 5 üyelerde sonsuz bir şekilde devam eder.

Takım 4 dahilindeki kişiler kendi 6., 7. ve 8. kişisel olarak sponsor edilen Madencileri kayıt etmeleri durumunda söz konusu bu takımdaki kişilerinizden de %3 Seviye Atlama bonusu kazanırsınız. Bu aynı sırada tüm 6, 7, 8 üyelerde devam eder.

Nesil Bonusları: (Yeniden Alma/Kısmi Paylar)

Takım 4 dahilindeki bir kişiniz kendi Takım 4’üne başladığında siz normal Üst Seviye yapısında bloke olursunuz, bu nedenle tam hacimde ödeme yapabilmemize devam edebilmek için aşağıdaki şekilde 3 Nesil Bonusu olarak %2 ödeme yaparız…

Nesil 1 = %2 (Takım 4’ün Takım 4’ü)

Takım 4’te kişisel olarak sponsoru olduğunuz üyelerden biri kendi 9. kişisini ya da üzerini kayıt ettiğinde tüm bu üyeler tarafından yapılan HER alışveriş ve yeniden alımdan %2 komisyon kazanırsınız.

Nesil 2 = %1 (Takım 4’ün Takım 4’ünün Takım 4’ü)

Takım 4’te kişisel olarak sponsoru olduğunuz üyelerden biri kendi 9. kişisini ya da üzerini kayıt ettiğinde ve ardından bu üyelerden herhangi biri de kendi 9. kişisini ya da üzerini kayıt ettiğinde tüm bu üyeler tarafından yapılan HER alışveriş ve yeniden alımdan %1 komisyon kazanırsınız.

Nesil 3 = %1 (Takım 4’ün Takım 4’ünün Takım 4’ünün Takım 4’ü)

Son olarak bu planı bir nesil daha ileri götürerek Takım 4’ünüzde kişisel olarak sponsor olduğunu bir kişi kendi Takım 4’ünü kurarsa ve söz konusu bu takımdaki bir üyede kendi Takım 4’ünü kurarsa bu takımda yer alan ve 9. kişiyi ya da üzerini kaydederek kendi takımını başlatan herkesten de %1 bonus kazanırsınız. Bu biraz kafa karıştırıcı gelebilir ancak endişelenmenize gerek yok, sizin için her şeyi takip ediyoruz bu nedenle sizin tek yapmanız gereken takımınızın büyümesi için çaba harcamak, komisyonları biz hesap ederiz.

5 ESKİ SONSUZ BONUSLAR ::.

Liderlere büyümeleri için güçlü bir teşvik sunmak ve getirmekle sorumlu oldukları tüm hacimler için kazanç sağlamak istiyoruz bu nedenle bu Sonsuz Bonusları derin bir şekilde ödeme yapar. Aşağıdaki bu basit baskın yüzdeleri ödemek üzere bir sonraki Derecenin bulunmasında dinamik sıkıştırma kullandığımız için çok büyük komisyonlar anlamına gelir