BitClub Network’ün Para İade Politikası Nedir?

Teşviklerimizin ve madencilik havuzu kazançlarımızın ödenme hızı nedeniyle çok katı bir para iade politikamız söz konusudur. Çoğu durumda açık bir hata olmadığı ya da çok iyi bir neden söz konusu olmadığı sürece herhangi bir nedenle para iadesi alamazsınız. Ayrıca bu para iade talebi ödemenin gerçekleştirilmesinin ardından 72 saat içinde ya da 3 tam ödeme döngüsü gerçekleşmeden yapılmalıdır. Para iade talebi bu süreden sonra gerçekleşirse para iadesi gerçekleştirilmez ancak farklı bir seçenek sunulur.

Pay Satma Seçeneği: Madencilik havuzunuzdaki payınızı satmak isterseniz, üyeliğinizin ilk tam yılı boyunca bunu dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Bu bir para iadesi değildir, aksine havuzdaki payınızla satın almış olduğunuz madencilik ekipmanının mülkiyetini talep edersiniz.

Bu durumda otomatik olarak tazminat yapısı kapsamında yapılacak ödemeler de dahil olmak üzere gelecekteki tüm havuz kazançlarından feragat edersiniz.

bitcoin-payments

Bu pay satma seçeneğiyle, satma talebinizin tarihi itibariyle tüm karım gücünüz size gönderilir. Bu madencilerin tüm mülkiyeti size aktarılır ve bu makineler için mevcut kalan garanti süresi de size aktarılmış olur. Bu seçeneği hayata geçirdiğinizde nihai niteliktedir! Madencilik ekipmanına fiziksel olarak sahip olursunuz ve tüm sorumluluk size ait olur. Bu seçenekle ilgileniyorsanız lütfen bir destek bileti açın ve hesabınızın değerlendirilmesini talep edin. Tüm nakliye ve paketleme ücretleri sizin sorumluluğunuzda olacaktır.